image desc

Türkiye’ye yeni bir Alman Boru firması daha geliyor!!!

DEUTSCHE BOGENN GMBH. Şirketi Genel Müdürü Arif Atalay, Unico Bina Enerji Çözümleri Şirketi Yöneticisi Fatih Güler, Yüksek Alman Teknolojisi ile üretilen BOGENN markalı özel boru sistemlerinin Türkiye Distribütörlüğü için İstanbul’daki törende anlaşmaya imza attı.

DEUTSCHE BOGENN GMBH. Şirketi Genel Müdürü Arif Atalay, Türkiye’de enerji verimliliği konusunda uzman bir ekiple anlaşmanın heyecanı ve mutluluğunu yaşadıklarını belirtirken, dağıtım kanalı olarak uygulamacı bayilikler üzerinden hareket edilecek olmasının kendileri için çok değerli olduğunu vurguladı.

Unico Bina Çözümleri Yöneticisi Fatih Güler konuşmasında şunları söyledi: Türkiye Distribütörlüğünü almış olduğumuz Alman üretici DEUTSCHE BOGENN firmasının tesisatlar için güvenilir ve uygulama kolaylığı sağlayan yenilikçi ürün sistemlerinin Türkiye genelinde uygulamacı bayilikler vererek yayılmasını sağlamayı planladıklarını belirtirken, yenilikçi ve kaliteli bir marka olan BOGENN ile Türkiye genelinde uygulamacılar için değerli bir partner olacaklarını vurguladılar.

Büyüme stratejilerinde sürdürülebilirlik ve inovasyon kavramı önemli bir yer tutuyor. Projelerin enerji verimliliğine özel, uygun ürünlerle birlikte dijitalleşerek değer oluşturacak yenilikleri Türkiye pazarına sunmaya devam edeceğiz.

Kyoto Protokolü ile birlikte önemi artan enerji verimli tesisat sistemleri için geliştirilmiş Yerden Isıtma Sistemleri ile beraber Sıhhi Tesisatta güvenilir ve kolay montaj imkanı sağlayan Bogenn Plus ve Bogenn Stabil (Al/Pex ) ürünlerinin katkısıyla bayilerine geniş bir ürün gamıyla hizmet sunacaklarını belirterek, projelerde bütün olarak tek bir marka ile hizmet verilmesini sağlayacaklarının altını çizdi. Pazar payı artan Sessiz ve Yanmaz Atıksu boru sistemleri için de DESİBELLA markasıyla DEUTSCHE BOGENN GMBH firmasının atık su sistemlerinin satışını yapacak olmanın da mutluluğunu yaşadıklarını aktardı.

Türkiye Satış Müdürü Emre SAKA fiyata dayalı, nitelikten uzak bir büyüme stratejisini benimsemeyeceklerini, projelere çözüm sunan, kaliteli ve benzersiz ürünler ile bayilerimizin işlerini kolaylaştıracağımıza olan inançlarının çok yüksek olduğunu belirtti. Küresel şartlar nedeniyle sektör firmalarının daha önceki büyüme hedeflerinden ayrışmasına rağmen, Türkiye’deki potansiyel iş hacmi ve inşaat sektörünün gelişimine inandıklarını ‘Neredeyse Sıfır Enerjili Binalar yönetmeliği’ konseptine dönüşümün başladığını, bunun için son iki yıldır hazırlık süreçlerini tamamladıklarını belirtirken, şimdiden onlarca bayilik talebi aldıklarını belirtti.

Özellikle enerji verimliliği konusunda önemli çalışmalar yapan Unico firması sıfır enerjili evler için ısıtma ve serinletme sistemleri geliştiriyor. Toprak enerjisinin binalarda kullanımı konusunda yüksek tecrübeye sahip ekip, enerjiye bütüncül yaklaşım prensibini benimsiyor. Enerji Kaynağı – Enerji Taşıyıcı – Enerji Üreteci – Enerji Yayıcı – Enerji Kontrol ve Enerji depolama alanlarında çalışmalar yapan firma, Bogenn markasını Enerji Taşıyıcı ve Enerji Yayıcı alanlarında önemli bir partner olarak gördüklerini belirttiler.

 

Geri Dön