Biz Kimiz

Ülkemizde sadece yerden ısıtma uygulaması ile tanınan yüzeyden ısıtma soğutma sistemleri enerji tasarrufu, daha iyi ve sağlıklı yaşam konforu sağlama özellikleri ile klasik sistemlere ciddi bir alternatif teşkil etmektedir. Fakat bu zamana kadar yapılan yerden ısıtma sistemi kurulumlarında karşılaşılan; sistemin yetkin kişilerce tasarlanmaması, kontrol kurgusunun eksikliği ve akabinde yapılan hatalı uygulamalar neticesinde sistemden beklenen performanslar alınamamış, aksine kullanıcı şikâyetleri ile karşılaşılmıştır.
 
Dünya genelinde ise yüzeyden ısıtma ve soğutma sistemleri her geçen gün daha da yaygın olarak kullanılmakta ve kullanıcıya en iyi konforun sağlandığı, en ekonomik iklimlendirme çözümü olarak sunulmaktadır. Dünya genelinde küresel ısınma ve enerji kaynaklarının azalması sonucunda artan enerji verimliliği bilinci; enerji verimli ve sürdürülebilir teknolojilerin geliştirilmesini motive etmektedir.
 
Unico Bina Enerji Çözümleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş. Yeni teknolojilerin geliştirilmesinde üzerine düşen sorumluluğun bilincindedir ve bu yönde yaptığı çalışmalarla Türkiye ekonomisine katma değer sağlamaktadır.